logo bip.gov.pl

 Urząd Gminy Gidle

serwis WWW
Instrukcja obsługi Rejestr zmian Statystyka odwiedzin
 Zamówienia Publiczne / Ogłoszenia Przetargów / Rok 2007
1.

Przetarg nieograniczony o wartości szacunkowej poniżej progów ustalonych na podstawie art. 11 ust. 8 Prawa zamówień publicznych na: Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2007/2008

IZP 3410/13/2007
Gidle, 2007-10-17

ZAWIADOMIENIE (OGŁOSZENIE)
O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Numer sprawy: IZP 3410/13/2007.
Nazwa zadania: Zimowe utrzymanie dróg w sezonie 2007/2008

1. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt 1 Prawa zamówień publicznych, Zamawiający informuje, że w prowadzonym postępowaniu wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.
ul. M. Reja 8,
97-500 Radomsko

Uzasadnienie wyboru: najniższa oferowana cena, wykonawca spełnia warunki określone w SIWZ

Wybrany wykonawca obowiązany jest skontaktować się z Zamawiającym w sprawie podpisania umowy w terminie do dnia 2007-10-26.

Podstawą prawną dokonanego wyboru jest art. 91 ust. 1 Pzp oraz Kodeks Cywilny.

W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:

Lp.: 1;
Nazwa wykonawcy: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.;
Adres Wykonawcy: ul. M. Reja 8, 97-500 Radomsko;
Liczba pkt. w kryterium cena: 400;
Łączna punktacja oferty: 400;

Lp.: 1;
Nazwa wykonawcy: Przedsiębiorstwo Usługowe "SAGA" Jerzy Sapis;
Adres Wykonawcy: ul. Słowackiego 2, 97-540 Gidle;
Liczba pkt. w kryterium cena: 376;
Łączna punktacja oferty: 376;

2. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 2 Prawa zamówień publicznych Zamawiający informuje, że w prowadzonym postepowaniu nie zostały odrzucone żadne oferty.

3. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 3 Prawa zamówień publicznych Zamawiający informuje, że w prowadzonym postępowaniu nie zostali wykluczeni żadni wykonawcy.

Środki ochrony prawnej
Od niniejszej decyzji przysługują środkiochrony prawnej określone w ustawie z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (Dz.U z 2004r. Nr 19 poz. 177 z p.zm.) - dział VI "Środki ochrony prawnej".
Wobec czynności podjętych przez zamawiającego w toku postępowania oraz w przypadku zaniechania przez zamawiającego czynności, do której jest obowiązany na podstawie ustawy, można wnieść protest do zamawiającego.
Protest wnosi się w terminie 7 dni od dnia, w którym powzięto lub można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.

WÓJT GMINY

mgr Krystyna Kubasiak

Gidle, 2007-09-27

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

Działając na podstawie art. 40 ust. 1 Prawa zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2006 r. Nr 163, poz. 1164 z p. zm.) Gmina Gidle zawiadamia o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

I. Nazwa (firma) i adres zamawiającego:
Gmina Gidle
ul. Pławińska 22
97-540 Gidle
www.bip.gidle.pl
adres e-mail: ug@gidle.pl
Godziny urzędowania: od pon. do pt. 7.15 - 15.15, wt. 8.00 - 16.00
tel./fax 0 (34) 327-20-27/ 327-21-11

II. Określenie trybu zamówienia:
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej poniżej progów ustalonych na podstawie art. 11 ust. 8 Prawa zamówień publicznych.

III. Adres strony internetowej, na której zamieszczona zostanie specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia zamieszczona zostanie na stronie internetowej: www.bip.gidle.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać: ze strony internetowej Zamawiającego (bezpłatnie) lub osobiście w pokój nr 2 Urzędu Gminy w Gidlach, ul. Pławińska 22, 97-540 Gidle (opłata 12,20zł).

IV. Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia, z podaniem informacji o możliwości składania ofert częściowych:
1. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje usługi odśnieżania i posypywania własną mieszanką piasku i soli dróg gminnych i powiatowych oraz dróg innych (dojazdowych) na terenie Gminy Gidle w sezonie zimowym 2007/2008. Zakres usługi obejmuje utrzymanie ok. 140 km dróg, z czego ok. 107km stanowią drogi powiatowe i gminne oraz ok. 33 km drogi dojazdowe.

Wspólny Słownik Zamówień:
kod CPV:
90212000-6 - usługi odśnieżania;
90213000-3 - usługi usuwania oblodzeń.

Słownictwo główne

Słownictwo uzupełniające (jeśli dotyczy)

Główny przedmiot

usługi odśnieżania

Dodatkowe przedmioty

usługi usuwania oblodzeń

V. Informacja o możliwości złożenia oferty wariantowej:
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

VI. Termin wykonania zamówienia:
Od daty podpisania umowy do dnia 30.04.2008r.

VII. Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków:
O udzielenie zamówienie mogą ubiegać się wykonawcy potwierdzający spełnienie warunków:

1. Posiadający uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek poosiadania takich uprawnień; tj. prowadzą działalność gospodarczą na zasadach określonych w przepisach ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz. U. z 2004r. Nr 173, poz. 1807 z późn. zm.).

2. Posiadający niezbędna wiedzę i doświadczenie oraz dysponujący potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, tj.
1)Wykonawca musi wykazać się posiadaniem następującego sprzętu:
- pługopiaskarka samochodowa o masie własnej powyżej 5ton - 2 szt.;
- ciągnik kołowy z pługiem - szt. 1;
wymieniony sprzęt powinien być do dyspozycji przez 24h na dobę.
2) Wykonawca przedłoży wykaz osób do realizacji zamówienia - tj. kierowców posiadających uprawnienia do obsługi wyżej wymienionego sprzętu wraz z dokumentami potwierdzającymi posiadanie takowych uprawnień.
3) Wykonawca musi wykazać się wykonaniem przynajmniej jednego zamówienia polegającego na odśnieżaniu i usuwaniu gołoledzi z dróg.

3. Znajdujący się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia, tj. złożą oświadczenie o niezaleganiu z płatnościami wobec Urzędu Skarbowego i ZUS.

4. Nie podlegający wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia.

Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu dokonywana będzie w oparciu o dokumenty złożone przez wykonawcę w niniejszym postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/niespełna.

VIII. Informacja na temat wadium:
Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.

IX. Kryteria oceny ofert i ich znaczenie:

Nazwa kryterium

Waga

Cena

100

X. Miejsce i termin składania ofert:
Gmina Gidle
Pokój nr 9 - Sekretariat do dnia: 2007-10-09 do godz. 10.00

XI. Miejsce i termin otwarcia ofert:
Gmina Gidle
Sala obrad - Pokój nr 3 dnia 2007-10-09, o godz. 10.30

XII. Termin związania ofertą:
Wykonawca pozostaje związany ofertą przez okres 30 dni od upływu terminu składania ofert.

XIII. Informacje o zamiarze zawarcia umowy ramowej:
Zamawiający nie zamierza zawierać umowy ramowej.

XIV. Informacje o zamiarze ustanowienia dynamicznego systemu zakupów wraz z adresem strony internetowej, na której będą zamieszczane dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:
Nie ustanawia się dynamicznego systemu zakupów

XV. Informacje o przewidywanym wyborze najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej wraz z adresem strony internetowej, na której będzie prowadzona aukcja elektroniczna:
Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej w celu wyboru najkorzystniejszej oferty.

XVI. Termin zamieszczenia ogłoszenia o zamówieniu w BZP:
Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych Nr 178057-2007 dnia 27.09.2007r.

WÓJT GMINY

Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy Gidle
Osoba, która odpowiada za treść: Sebastian Musiał
Osoba, która wprowadziła dane: Mariusz Borowik
Data wytworzenia informacji: 2007-09-27
Data udostępnienia informacji w BIP: 2007-09-27
Data ostatniej aktualizacji: 2007-10-17 13:47

rejestr zmian publikacji »

wersja do druku drukuj