logo bip.gov.pl

 Urząd Gminy Gidle

serwis WWW
Instrukcja obsługi Rejestr zmian Statystyka odwiedzin
 Zamówienia Publiczne / Ogłoszenia Przetargów / Rok 2008
1.

Przetarg nieograniczony o wartości szacunkowej poniżej progów ustalonych na podstawie art. 11 ust. 8 Prawa zamówień publicznych na zadanie: Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Gidle w roku szkolnym 2008/2009

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia publicznego - link do Biuletynu Zamówień Publicznych:

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - BZP Nr 205692-2008
(ogłoszenie o zawarciu umowy)

IZP/3410/12/2008
Gidle, 2008-08-22

ZAWIADOMIENIE (OGŁOSZENIE)
O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Numer sprawy: IZP/3410/12/2008
Nazwa zadania: Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Gidle w roku szkolnym 2008/2009

1. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 1 Prawa zamówień publicznych Gmina Gidle informuje, że w prowadzonym postępowaniu wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Radomsko Sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 5
97-500 Radomsko

Uzasadnienie wyboru:
Jedyna oferta złożona w przedmiotowym postępowaniu, wykonawca spełnia warunki określone w specyfikacji istotnych warunków zamówienia

Wybrany wykonawca obowiązany jest skontaktować się z Zamawiającym w sprawie podpisania umowy w terminie do dnia 2008-08-31.
Podstawą prawną dokonanego wyboru jest art. 91 ust. 1 Pzp oraz Kodeks Cywilny.

W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:
Nr oferty: 1
Nazwa wykonawcy: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Radomsko Sp. z o.o.
Adres Wykonawcy: ul. Kraszewskiego 5, 97-500 Radomsko
Liczba pkt. w kryterium cena: 100
Łączna punktacja oferty: 100

2. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 2 Prawa zamówień publicznych Gmina Gidle informuje, że w prowadzonym postępowaniu nie odrzucono żadnej oferty.

3. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 3 Prawa zamówień publicznych Gmina Gidle informuje, że z prowadzonego postępowania nie wykluczono żadnego Wykonawcy.

Środki ochrony prawnej
Od niniejszej decyzji przysługują środki ochrony prawnej określone w ustawie z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (tekst jedn. Dz.U z 2007r. Nr 223 poz. 1655) - dział VI "Środki ochrony prawnej".

WÓJT GMINY

mgr Krystyna Kubasiak

Gidle, 2008-08-14

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

Działając na podstawie art. 40 ust. 1 Prawa zamówień publicznych (t. j. Dz. U z 2007r. Nr 223, poz. 1655) Gmina Gidle zawiadamia o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

I. Nazwa (firma) i adres zamawiającego:
Gmina Gidle
ul. Pławińska 22
97-540 Gidle
www.bip.gidle.pl
ug@gidle.pl
tel./fax: 0 (34) 327-20-27/ 327-21-11
Godziny urzędowania: od pon. do pt.: 7.15 - 15.15; wt. 8.00-16.00

II. Określenie trybu zamówienia:
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej poniżej progów ustalonych na podstawie art. 11 ust. 8 Prawa zamówień publicznych

III. Adres strony internetowej, na której zamieszczona zostanie specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia zamieszczona zostanie na stronie internetowej: www.bip.gidle.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać: bezpłatnie w wersji elektronicznej ze strony www.bip.gidle.pl lub w wersji papierowej osobiście w Urzędzie Gminy w Gidlach, ul. Pławińska 22, 97-540 Gidle - pokój nr 2 (opłata 10,00zł).

IV. Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia, z podaniem informacji o możliwości składania ofert częściowych:
Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.

Przedmiot zamówienia obejmuje dowóz uczniów z terenu gminy Gidle do Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Gidlach oraz do Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Pławnie w roku szkolnym 2008/2009.
Szczegółowy zakres i trasy dowozu zawiera przedmiar tras dowozu (formularz cenowy) stanowiący załącznik nr 2 do siwz.

Wspólny Słownik Zamówień:
kod CPV:
60113100-4 - usługi transportowe świadczone przy użyciu autobusów szkolnych

V. Informacja o możliwości złożenia oferty wariantowej:
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

VI. Termin wykonania zamówienia:
do 19.06.2009r.

VII. Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków:
1. O udzielenie zamówienie mogą ubiegać się wykonawcy potwierdzający spełnienie warunków:
1.1 Posiadający uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień; tj. prowadzą zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz posiadają licencję uprawniającą do transportu osób na terenie kraju, zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001r. o transporcie drogowym (t.j. Dz.U. z 2007r. Nr 125, poz. 874 ), przy czym termin obowiązywania licencji musi obejmować cały okres trwania zamówienia.
1.2 Posiadający niezbędna wiedzę i doświadczenie oraz dysponujący potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, tj.:
a) dysponują co najmniej 2 pojazdami (sprawnymi technicznie) pozwalającymi na jednorazowy przewóz min. 35 osób;
b) dysponują osobami posiadającymi uprawnienia do prowadzenia autobusów.
1.3 Znajdujący się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia, tj. tj. posiadają ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej od prowadzonej działalności gospodarczej.
1.4 Nie podlegający wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia, tj. złożą oświadczenie o niezaleganiu z opłacaniem podatków i składek na ubezpieczenie społeczne.

2. Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu dokonywana będzie w oparciu o dokumenty złożone przez wykonawcę w niniejszym postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/niespełna

VIII. Informacja na temat wadium:
Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.

IX. Kryteria oceny ofert i ich znaczenie:

Nazwa kryterium

Waga

Cena

100

X. Miejsce i termin składania ofert:
Oferty należy składać do dnia: 2008-08-22 do godz 10.00
w siedzibie zamawiajacego
Gmina Gidle
Pokój nr 9 - Sekretariat

XI. Miejsce i termin otwarcia ofert:
Oferty zostaną otwarte dnia: 2008-08-22, o godz. 10.30
w siedzibie zamawiającego
Gmina Gidle
Pokój nr 3 - Sala obrad

XII. Termin związania ofertą:
Wykonawca pozostaje związany ofertą przez okres 30 dni, tj. do dnia 2008-09-20

XIII. Informacje o zamiarze zawarcia umowy ramowej:
Przedmiotem niniejszego postępowania nie jest zawarcie umowy ramowej.

XIV. Informacje o zamiarze ustanowienia dynamicznego systemu zakupów wraz z adresem strony internetowej, na której będą zamieszczane dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:
Nie ustanawia się dynamicznego systemu zakupów.

XV. Informacje o przewidywanym wyborze najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej wraz z adresem strony internetowej, na której będzie prowadzona aukcja elektroniczna:
Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej w celu wyboru najkorzystniejszej spośród ofert uznanych za ważne.

XVI. Termin zamieszczenia ogłoszenia o zamówieniu w BZP:
Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych Nr 190883 - 2008 dnia 14.08.2008r.

WÓJT GMINY

Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy Gidle
Osoba, która odpowiada za treść: Sebastian Musiał
Osoba, która wprowadziła dane: Sebastian Musiał
Data wytworzenia informacji: 2008-08-14
Data udostępnienia informacji w BIP: 2008-08-14
Data ostatniej aktualizacji: 2008-09-03 08:34

rejestr zmian publikacji »

wersja do druku drukuj