logo bip.gov.pl

 Urząd Gminy Gidle

serwis WWW
Instrukcja obsługi Rejestr zmian Statystyka odwiedzin
 Zamówienia Publiczne / Ogłoszenia Przetargów / Rok 2016
1.

Przetarg nieograniczony o wartości szacunkowej poniżej progów określonych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych, na zadanie: Przebudowa drogi gminnej 112051R Pławno - Zberezka - etap I, nr sprawy: IZP.271.6.2016

Gidle, dn. 10.11.2016r.

ZAWIADOMIENIE
O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Numer sprawy: IZP.271.6.2016
Nazwa zadania: OPrzebudowa drogi gminnej 112051R Płąwno - Zberezka - etap I

1. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 1) Prawa zamówień publicznych Zamawiający informuje, że w prowadzonym postępowaniu, wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:

"DROMOST" Sp. J. J. Łaska, M. Łaska, M. Łaska - Maćkowiak
Lipie 12B, 97-500 Radomsko

Cena oferty: 140.012,99zł
Okres gwarancji: 60 miesięcy
Termin wykonania: 18 dni od daty podpisania umowy

Uzasadnienie wyboru: Oferta wybranego wykonawcy spełnia wszystkie wymagania określone w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia oraz uzyskała największą liczbę punktów w kryteriach oceny ofert spośród wszystkich ofert złożonych w przedmiotowym postępowaniu.

2. W prowadzonym postępowaniu złożone zostały 3 oferty, żadnej oferty nie odrzucono oraz nie wykluczono z postępowania żadnego wykonawcy.

Nr oferty

Nazwa i adres wykonawcy

Liczba punktów w kryterium "cena"

Liczba punktów w kryterium "termin wykonania"

Liczba punktów w kryterium "okres gwarancji"

Łączna liczba punktów przyznana ofercie

1

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych "Myszków" Sp. z o.o.
ul. Myszkowska 59, 42-310 Żarki

60

15

10

85

2

"DROMOST" Spółka Jawna
J. Łaska, M. Łaska, M. Łaska - Maćkowiak,

59,89

23,33

10

93,22

3

P.U.H. "DOMAX"
Arkadiusz Mika,
ul. Grabińska 8, 42-283 Boronów

52,44

30

10

92,44

WÓJT
Janusz Pachulski

Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy Gidle
Osoba, która odpowiada za treść: Sebastian Musiał
Osoba, która wprowadziła dane: Sebastian Musiał