logo bip.gov.pl

 Urząd Gminy Gidle

serwis WWW
Instrukcja obsługi Rejestr zmian Statystyka odwiedzin
 Zamówienia Publiczne / Ogłoszenia Przetargów / Rok 2007
1.

Przetarg nieograniczony o wartości szacunkowej poniżej progów ustalonych na podstawie art. 11 ust. 8 Prawa zamówień publicznych na: Termomodernizację budynku Urzędu Gminy w Gidlach - wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.

IZP 3410/14/2007
Gidle, 2007-12-31

ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA
dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Numer sprawy: IZP 3410/14/2007
Nazwa zadania: Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Gidlach - wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.

Działając na podstawie art. 93 ust. 3 Prawa zamówień publicznych Gmina Gidle informuje o unieważnieniu przedmiotowego postępowania.

Uzasadnienie faktyczne:
Wybrany wykonawca nie wniósł w terminie związania ofertą wymaganego postanowieniami siwz (pkt XV ust. 2) zabezpieczenia należytego wykonania umowy, jednocześnie uchylając się od zawarcia umowy na warunkach określonych w złożonej ofercie.

Uzasadnienie prawne:
Na podstawie art. 93 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2006r. Nr 164, poz. 1163 z późn. zm.) - postępowanie obarczone wadą uniemożliwiającą zawarcie ważnej umowy w sprawie zamówienia publicznego.

WÓJT GMINY

mgr Krystyna Kubasiak

Gidle, 2007-11-30

ZAWIADOMIENIE (OGŁOSZENIE)
O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Numer sprawy: IZP 3410/14/2007.
Nazwa zadania: Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Gidlach - wymiana stolarki okiennej i drzwiowej

1. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt 1 Pzp, Gmina Gidle informuje, że w prowadzonym postępowaniu wybrano do realizacji zamówienia najkorzystniejszą ofertę złożoną przez Wykonawcę:

P.H.U. „ELVIS” Kaczmarek Robert,
ul. Żeromskiego 79, 99-320 Żychlin

Uzasadnienie wyboru: najniższa cena, wykonawca spełnia warunki określone w SIWZ;

Wybrany wykonawca obowiązany jest skontaktować się z Zamawiającym w sprawie podpisania umowy w terminie do dnia 2007-12-11

Podstawą prawną dokonanego wyboru jest art. 91 ust. 1 Pzp oraz Kodeks Cywilny.

W prowadzonym postępowaniu złożono następujące oferty:

Nr oferty: 1;
Nazwa wykonawcy: P.H.U. „ELVIS” Kaczmarek Robert;
Adres Wykonawcy: ul. Żeromskiego 79, 99-320 Żychlin;
Liczba pkt. w kryterium cena: 400;
Łączna punktacja oferty: 400;

Lp.: 2;
Nazwa wykonawcy: „TADOS” Sp. z o.o.;
Adres Wykonawcy: ul. Krasickiego 2, 97-500 Radomsko;
Liczba pkt. w kryterium cena: 316;
Łączna punktacja oferty: 316;

Lp.: 3;
Nazwa wykonawcy: Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane „STEBUD”;
Adres Wykonawcy: Lusławice 70, 42-253 Janów;
Liczba pkt. w kryterium cena: 268;
Łączna punktacja oferty: 268;

Lp.: 4;
PPHU „KOBUD” Zygmunt Kośny;
Adres Wykonawcy: ul. Stara Droga 49, 97-500 Radomsko;
oferta odrzucona

Lp.: 5;
Nazwa wykonawcy: „TP-OKNA” Marzanna Kotas;
Adres Wykonawcy: ul. Dmowskiego 1, 42-200 Częstochowa;;
Liczba pkt. w kryterium cena: 284;
Łączna punktacja oferty: 284;

2. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 2 Pzp Gmina Gidle  informuje, o odrzuceniu z udziału w postępowaniu oferty:
Nr oferty: 4;
Nazwa wykonawcy: PPHU „KOBUD” Zygmunt Kośny;
Uzasadnienie faktyczne odrzucenia oferty:Wykonawca w ofercie zaproponował okna z profilami PCV od zewnętrznej strony oklejone folią o strukturze drewnopodobnej z ścianką (korpus) w kolorze białym obustronnie, które nie odpowiadają wymaganiom postawionym przez Zamawiającego w siwz. Zamawiający wymagał w SIWZ: „… zewnętrzna ściana profilu okiennego i drzwiowego na całej swej grubości w kolorze (wyklucza się możliwość stosowania profilu białego foliowanego)”.
Uzasadnienie prawne odrzucenia: na podstawie art. 89 ust.1 pkt 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2006r. Nr 164 poz. 1163, z póĽn. zm.). – treść oferty jest niezgodna z treścią SIWZ.

3. Działając na podstawie art. 92 ust. 1 pkt. 3 Prawa zamówień publicznych Gmina Gidle informuje, że w prowadzonym postępowaniu nie zostali wykluczeni żadni wykonawcy.

Środki ochrony prawnej
Od niniejszej decyzji przysługują środki ochrony prawnej określone w ustawie z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (Dz.U z 2004r. Nr 19 poz. 177 z p.zm.) - dział VI "Środki ochrony prawnej".
Wobec czynności podjętych przez zamawiającego w toku postępowania oraz w przypadku zaniechania przez zamawiającego czynności, do której jest obowiązany na podstawie ustawy, można wnieść protest do zamawiającego.
Protest wnosi się w terminie 7 dni od dnia, w którym powzięto lub można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia.

WÓJT GMINY

Gidle, 2007-10-24

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Działając na podstawie art. 40 ust. 1 Prawa zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2006 r. Nr 163, poz. 1164 z p. zm.) Gmina Gidle zawiadamia o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

I. Nazwa (firma) i adres zamawiającego:
Gmina Gidle
ul. Pławińska 22
97-540 Gidle
www.bip.gidle.pl
adres e-mail: ug@gidle.pl
Godziny urzędowania: od pon. do pt. 7.15 - 15.15, wt. 8.00 - 16.00

II. Określenie trybu zamówienia:
Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej poniżej progów ustalonych na podstawie art. 11 ust. 8 Prawa zamówień publicznych.

III. Adres strony internetowej, na której zamieszczona zostanie specyfikacja istotnych warunków zamówienia:
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia zamieszczona zostanie na stronie internetowej: www.bip.gidle.pl

Specyfikację istotnych warunków zamówienia można uzyskać: jw. dla strony internetowej w wersji elektronicznej (bezpłatnie) lub w siedzibie Urzędu Gminy w Gidlach, pokój nr 2 w wersji papierowej (opłata: 24,40zł).

IV. Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia, z podaniem informacji o możliwości składania ofert częściowych:
1. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
2. Opis przedmiotu zamówienia:
Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej z drewnianej na PCV w pomieszczeniach Urzędu Gminy w Gidlach oraz parapetów wewnętrznych drewnianych na parapety wykonane z aglomeratu wraz z obróbką wewnętrzną otworów okiennych, tj. szpałdowanie płytkami z gazobetonu, przyklejenie płyt kartonowo-gipsowych, malowanie.
Zakres robót obejmuje:
- wymianę 43 szt. okien drewnianych na PCV wraz z wykonaniem niezbędnej obróbki i wymianą parapetów wewnętrznych;
- wykucie 5 szt. otworów i wstawienie nowych okien wraz z parapetami wewnętrznymi;
- wymianę 4 szt. drzwi (2 szt. drzwi balkonowe, 2 szt. drzwi zewnętrzne).
Stolarka w kolorze: od zewnątrz złoty dąb, wewnątrz biały, okucia RU - standard i WK2 - antywłamaniowe, szklenie normalne i antywłamaniowe k = 1.1, zewnętrzna ściana profilu okiennego i drzwiowego na całej swej grubości w kolorze (wyklucza się możliwość stosowania profilu białego foliowanego). Okna z nawiewnikami okiennymi - 1 szt./okno. Parapety o grubości 3 cm wykonane z aglomeratu (połączenie 95% kamienia naturalnego - łamanego i 5% żywicy poliestrowej). Szczegółowy zakres robót zawiera przedmiar robót, zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do siwz.

Wspólny Słownik Zamówień:
kod CPV:
45421125-6 - instalowanie okien z tworzyw sztucznych;
45421124-9 - instalowanie drzwi z tworzyw sztucznych;
45453000-7 - roboty remontowe i renowacyjne;
45442100-8 - roboty malarskie

V. Informacja o możliwości złożenia oferty wariantowej:
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

VI. Termin wykonania zamówienia:
5 miesięcy daty podpisania umowy

VII. Opis warunków udziału w postępowaniu oraz opis sposobu dokonywania oceny spełniania tych warunków:
O udzielenie zamówienie mogą ubiegać się wykonawcy potwierdzający spełnienie warunków:

1. Posiadający uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek poosiadania takich uprawnień; tj. prowadzą działalność gospodarczą na zasadach określonych w przepisach ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (Dz. U. z 2004r. Nr 173, poz. 1807 z późn. zm.).
2. Posiadający niezbędna wiedzę i doświadczenie oraz dysponujący potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia; tj. wykażą się realizacją w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy w tym okresie, minimum 2 zamówień polegających na wymianie stolarki okiennej i drzwiowej o wartości minimum 60 000,00zł każda.
3. Znajdujący się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia; tj. posiadają ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności;
4. Nie podlegający wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia; tj. złożą oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu;

Ocena spełnienia warunków udziału w postępowaniu dokonywana będzie w oparciu o dokumenty złożone przez wykonawcę w niniejszym postępowaniu metodą warunku granicznego - spełnia/niespełna.

VIII. Informacja na temat wadium:
Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.

IX. Kryteria oceny ofert i ich znaczenie:

Nazwa kryterium

Waga

Cena

100

X. Miejsce i termin składania ofert:
Gmina Gidle
Pokój nr 9 - Sekretariat do dnia: 2007-11-14 do godz. 10.00

XI. Miejsce i termin otwarcia ofert:
Gmina Gidle
Sala obrad - Pokój nr 3 dnia 2007-11-14, o godz. 10.30

XII. Termin związania ofertą:
Wykonawca pozostaje związany ofertą przez okres 30 dni, tj. do dnia 2007-12-14

XIII. Informacje o zamiarze zawarcia umowy ramowej:
Zamawiający nie zamierza zawierać umowy ramowej.

XIV. Informacje o zamiarze ustanowienia dynamicznego systemu zakupów wraz z adresem strony internetowej, na której będą zamieszczane dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:
Nie ustanawia się dynamicznego systemu zakupów

XV. Informacje o przewidywanym wyborze najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej wraz z adresem strony internetowej, na której będzie prowadzona aukcja elektroniczna:
Wybór najkorzystniejszej oferty nie będzie dokonany za pomocą aukcji elektronicznej.

XVI. Termin zamieszczenia ogłoszenia o zamówieniu w BZP:
Ogłoszenie o zamówieniu zostało zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych Nr 204001-2007 dnia 24.10.2007r.

WÓJT GMINY

Podmiot udostępniający informację: Urząd Gminy Gidle
Osoba, która odpowiada za treść: Sebastian Musiał
Osoba, która wprowadziła dane: Mariusz Borowik
Data wytworzenia informacji: 2007-10-24
Data udostępnienia informacji w BIP: 2007-10-24
Data ostatniej aktualizacji: 2007-12-31 12:05

rejestr zmian publikacji »

wersja do druku drukuj